YHTEYSTIEDOT

 

Varaosat Korjaamo
020 7119 888 020 7119 877
myynti@varaosalinna.fi korjaamo@varaosalinna.fi
Myynti- ja ostoreskontra RK-varaosat
020 7119 866 020 7119 862
 minna.koivisto@varaosalinna.fi  jorma.murto@varaosalinna.fi

 Puhelujen hinnat löydät sivun alareunasta!
 Jätä työhakemus tästä.
 Jätä vapaamuotoinen työhakemus tästä.

Timo Linna

  • Toimitusjohtaja
020 7119 874
timo.linna@varaosalinna.fi

Sanna Linna

  • Myymäläpäällikkö
  • Mainonta
  • Nettisivut ja verkkokauppa
  • Varaosamyynti
  • Takuuasiat

020 7119 867
sanna.linna@varaosalinna.fi

Erkki Järvilehto

  • Töiden vastaanottaja

020 7119 877
korjaamo@varaosalinna.fi

Jalava Mika

  • Töiden vastaanottaja

020 7119 869
korjaamo@varaosalinna.fi

Timo Jämbäck

  • Varaosien puhelinmyynti
  • Korjaamomyynti

020 7119 860
timo.jamback@varaosalinna.fi

Jorma Murto

  • Raskaankaluston varaosat
  • Puhelinmyynti

020 7119 862
jorma.murto@varaosalinna.fi

Teemu Rapila

  • Varaosamyynti

020 7119 864
myynti@varaosalinna.fi

Mikko Lehto

  • Varaosamyynti
  • Woikosken kaasut

020 7119 863
myynti@varaosalinna.fi

Minna Koivisto

  • Myynti- ja ostoreskontra

020 7119 866
minna.koivisto@varaosalinna.fi

Markku Lipasti

  • Tavaran vastaanotto

020 7119 865
myynti@varaosalinna.fi

 
Hätätapauksessa aukioloaikojen ulkopuolella voi soittaa:
Varaosat
020 7119 868  
 
Katso kartta Varaosalinnalle tästä!
 

Puhelumaksut:

  • 0207-alkuiset numerot 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (sis.alv.)
  • Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti

Autovaraosat | Henkilö- ja pakettiautokorjaamo | Raskaskalustovaraosat
Raskaskalustokorjaamo | Specma Service CenterAlkolukkoThermo King
© Varaosalinna 2017

Mainos- ja muotoilutoimisto Semio Oy, mainostoimisto Seinäjoki
KÄYTTÄJÄTUNNUS
SALASANA

Kirjautuminen

Kirjaudu sisään antamalla
tunnuksesi ja salasanasi.

› Uusi asiakas? Rekisteröidy tästä.
› Unohtuiko salasana?